Březen 2016

Pozadiskutujte si s námi

Vážení zájemci. Pokud vás zajímají zkušenosti stávajících pěstounů nebo dosavadní zkušenosti žadatelů se schvalovacím procesem. Můžete si s námi zadiskutovat. Máte hned několik možností.

Projekt Zasaďte se o spokojené dětství letos státem podpořen nebyl

V roce 2014 a 2015 jsme se vám snažili přinášet zajímavé informace z oblasti náhradní rodinné péče a zkušenosti stávajících pěstounů s cílem získat další zájemce o náhradní rodinnou péči především v Ǔsteckém kraji. Toto se nám soudě dle čtenosti webu podařilo. Přesto jsme podpořeni nebyli. Je nám to líto, ale budeme se snažit stále poskytovat poradenství a podporu zájemcům a žadatelům z Ústeckého kraje, byť v rozsahu našich dobrovolnických možností či na základě případné podpory sponzorů. O projektu si můžete přečíst zde.

Registrace do databáze žadatelů o NRP

Databáze slouží k registraci žadatelů o dlouhodobou pěstounskou péči nebo adopci do databáze neziskové organizace NÁHRADNÍ RODINY ÚSTECKÉHO KRAJE o.p.s. v rámci náborové kampaně "Zasaďte o spokojené dětství", která bude poskytována státním úřadům a pověřeným osobám k SPOD za účelem nápomoci při zprostředkování dětí do náhradní rodinné péče.

Databáze byla přesunuta na samostatný web: . Případní zájemci o registraci prosím klikněte na odkaz a postupujte dle pokynů.

PĚSTOUNEM Z LEKNUTÍ 20. Dvě víkendovky a každá jiná (Příběh Ilony)

20.díl – Dvě „víkendovky“ a každá jiná

Čas plyne. Schválení zařazení do evidence, pro možné přijetí dalšího dítka do naší rodiny, je stále v řízení. Občas se úřadům připomenu, ale to je vše co mohu v tomto dělat. Snad se jednou dočkáme.