Pozadiskutujte si s námi

Vážení zájemci. Pokud vás zajímají zkušenosti stávajících pěstounů nebo dosavadní zkušenosti žadatelů se schvalovacím procesem. Můžete si s námi zadiskutovat. Máte hned několik možností.Diskuze na facebooku

Asi jedním z nejoblíbenějších diskuzních platforem na internetu je sociální síť facebook. Tím, že si kliknete LÍBÍ SE MI TO, nastavíte si příspěvky projektu "Zasaďte se o spokojené dětství, staňte se pěstouny" k zobrazování na vaší zdi (timeline). Tak vám neujde ani jeden příspěvek z našeho webu a informace budete mít naprosto aktuální.

V současné době máme na facebooku 730 lajků (likes) a rádi bychom dosáhli tisícovky. Facebook umožňuje vyměňovat si zkušenosti formou komentářů nebo soukromých zpráv mezi uživateli, napsat nám vaše hodnocení našeho webu, potvrdit účast na události, ad.


Diskuze v uzavřené facebookové skupině
Tato skupina není součástí projektu, ale založili si ji sami pěstouni a žadatelé, kteří mají zájem se sdílet více důvěrně. Členství může získat jen ten, kdo je prokazatelně žadatelem nebo se již stal pěstounem.


Diskuze na twitteru
Někteří lidé preferují sociální síť twitter. všechny příspěvky z facebooku se na ní přenáší. Na twitteru si můžete kliknout SLEDOVAT a samozřejmě rovněž přidávat komentáře.


Diskuze na webu
Další možností je zadiskutovat si snámi na našich webových stránkách. Své komentáře můžete přidávat i pod jednotlivé články.


Zasílání zpráv
Můžete využít náš email, odpovědní formulář, soukromé zprávy na facebooku a google plus.


Anketa pro zájemce o náhradní rodinnou péči
Svým způsobem můžete vyjádřit svůj názor také formou hlasování v anketě týkající se zájmu žadatelů o ten či onen druh náhradní rodinné péče. Výsledky se vám zobrazí po odhlasování. V současné době má 37% čtenářů našeho webu zájem o klasickou dlouhodobou pěstounskou péči, 36% o pěstounskou péči an přechodnou dobu, 13% o osvojení a 13% ještě neví. Celkem hlasovalo 307 zájemců.


Oblíbený obsah
Závěrem doporučujeme mrknou se na oblíbený obsah našeho webu a zadiskutovat si k nejčtenějším článkům. Níže uvádíme top 10:

1 Dítěte se v Ústeckém kraji dočkáte zpravidla do roka
2 Jak vnímáte schvalovací proces?
3 PĚSTOUNSKÁ PÉČE
4 O projektu
5 Hledáme dobrovolníky
6 Jak se dělá pěstoun
7 Odkazy na webové stránky o náhradní rodinné péči
8 Pište nám - elektronický formulář pro dotazy
9 Dávky pěstounské péče
10 ADOPCE


Děkujeme vám za finanční podporu našeho projektu
Vážení příznivci náhradní rodinné péče, chcete-li podpořit získávání nových pěstounů v Ústeckém kraji, můžete nám zaslat finanční dar v jakékoliv výši na náš bankovní účet:

Fio Banka, číslo bankovního účtu: 2200510995/2010

Pro identifikaci platby prosíme uveďte variabilní symbol vaše datum narození nebo IČO a specifický symbol 643. Na požádání vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové účely.