Příběh Kateřiny

Příběh velké touhy a lásky aneb jak jsem k pěstounské péči přišla 17. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš (příběh Kateřiny)

Po celou dobu,co jsem byla doma,jsem intenzivně hledala nové bydlení.Navíc se pomalu blížilo naše stěhování.Oslavili jsme broučkovy, už páté, narozeniny.Jen po dobu,co jsem byla doma, jsem ho měla doma.Po lázních si tak moc zvykl být se mnou a navíc nebylo v mých silách broučka do školky vozit.Školka byla daleko od našeho bydliště.

Příběh velké touhy a lásky aneb jak jsem k pěstounské péči přišla 14. Malý hrdina (příběh Kateřiny)

Po vánocích jsem nastoupila do práce.Protože manžel chtěl,aby jsem měla čas na aklimatizaci,vozil dva týdny Broučka do školky.Já jsem se v práci domluvila,že brouček bude chodit se mnou na šestou do práce a na sedmou ho budu vodit do školky.Měla jsem smlouvu napsanou na sedm hodin.Přitom do školky jsem to měla pět minut. Hned první den na mě šly mdloby.

Příběh velké touhy a lásky aneb jak jsem k pěstounské péči přišla 13. Krůček po krůčku (příběh Kateřiny)

Po návratu z prázdnin jsem si uvědomila,jak moc se toho změnilo.Brouček byl připraven na další krůček,zvykání na ŠKOLKU.První krůček,místní školka.Po domluvě s paní ředitelkou jsem se šla do školky podívat.Docela pěkná školka,milá paní ředitelka,okouzlující paní učitelka.Brouček si pohrál s dětmi,odešli jsme domů.Druhý den. místo milé paní učitelky hnusná potetovaná bréca s piercingem v nose,špuntem od vína v uchu a zavíracím špendlíkem zapíchlým v obočí.

Příběh velké touhy a lásky aneb jak jsem k pěstounské péči přišla 12. Jak jsem byla za hvězdu (příběh Kateřiny)

Dál jsme spolu táhli tu naší káru.Už jsem se ani neopovažovala na OSPOD ptát se co je nového s pěstounskou péčí na broučka , pokaždé jsem slyšela to samé. Pokud budete o něco žádat,bude to vypadat,že to děláte pro peníze. Tak chcete to dítě nebo ne!!! Jenže peněz rychle ubývalo.

Příběh velké touhy a lásky aneb jak jsem k pěstounské péči přišla 10. Jedeme dál (příběh Kateřiny)

Pomalu a jistě se přiblížilo jaro a s ním Velikonoce.Brouček se na ně moc těšil.S tátou si upletli pomlázku a maminka ho naučila první koledu.Hody,hody, doprovody,já jsem malej zajíček,utíkal jsem podle vody,nesu košík vajíček.Vždy koncovku hodně natáhl. Nejdřív je u nás dívčí koleda.Říká se tomu litování.Dostala jsem proto hodně sladkostí,čímž jsem ho hodně navnadila.

Příběh velké touhy a lásky aneb jak jsem k pěstounské péči přišla 8. Drsná realita (příběh Kateřiny)

Téměř všechny vánoční dárky pro broučka zůstaly netknuté. Zaujaly ho pouze dva dárky.Byl to hrající nočník a houpačka.Manžel jí hned pověsil mezi obývák a kuchyň.Brouček byl v sedmém nebi.Také jsem mu ukázala,na co je dobrý nočník.S pomocí čokovajíček jsem rychle překonala počáteční nevoli. Netrvalo dlouho a lítal na nočník po půl hodinách.Nočník měl tvar auta a po úspěšném pokusu vydával zvuk podobný troubení a blikal. Během dvou dní jsme se tak přes den zbavili plen. Zůstaly nám na spaní,cesty a na noc.Chodili jsme s broučkem hodně ven,cvičili,posilovali a nohy mu začaly pomalu sílit.

Syndikovat obsah